Oferujemy wiedzę, rzetelność i doświadczenie

Świadczymy pomoc prawną adresowaną zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Udzielamy porad prawnych, reprezentujemy naszych Klientów przed organami ścigania - policją, prokuraturą, sądami i organami administracyjnymi we wszystkich instancjach. Sporządzamy pisma procesowe na każdym etapie postępowania, w tym środki odwoławcze i zaskarżenia (apelacje, zażalenia, odwołania, sprzeciwy, skargi i skargi kasacyjne). Przygotowujemy opinie prawne, a także zapewniamy stałą obsługę adwokacką.

W naszej działalności kierujemy się wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Pracujemy zgodnie z zasadami profesjonalizmu oraz rzetelności. Jesteśmy również konkurencyjni cenowo. Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie oraz prowadzimy ją z najwyższą starannością. Dbamy o komfort Klientów i zapewniamy pełną dyskrecję, minimalizując stres związany ze sprawami sądowymi.

Działamy na terenie całej Polski. Z racji siedziby Kancelarii centrum naszej działalności to województwo lubelski i podkarpackie, w szczególności teren działalności Sądu Okręgowego w Zamościu tj. Sądy Rejonowe w Tomaszowie Lubelskim, Zamościu, Biłgoraju, Hrubieszowie, Janowie Lubelskim, Krasnymstawie, oraz Sądu Okręgowego w Przemyślu tj. Sądy Rejonowe w Lubaczowie, Jarosławiu, Przemyślu, Rzeszowie oraz Przeworsku.


Adwokat Aleksandra Bury

Adwokat Aleksandra Bury

Od 2000r. prowadzi indywidualną praktykę, początkowo w ramach Kancelarii Radcy Prawnego, a od 2009r. prowadzi Kancelarię Adwokacką, wpisana na listę adwokatów przy Izbie Adwokackiej w Lublinie pod numerem 928. Uzyskane doświadczenie pozwoliło rozszerzyć praktykę zawodową również do funkcji mediatora w sprawach rodzinnych , cywilnych i gospodarczych.Adwokat Janusz Bury

Adwokat Janusz Bury

Związany jest z zawodami prawniczymi od 1994 roku. Praktykę adwokacką prowadzi od 2006 roku. Został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie pod numerem 853. W okresie praktyki adwokackiej reprezentował Klientów przed sądami wszystkich instancji zarówno w postępowaniach cywilnych jak i karnych.